• Pogoda nam nie straszna!

• Musztra

Bez względu na pogodę młodzież z #OPW ćwiczy pod czujnym okiem podchorążych z #AWL. Wydarzenie możliwe jest dzięki podpisanej współpracy z uczelnią #WCRKłodzko Podchorążowie odwiedzili Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze, gdzie przeprowadzili zajęcia z musztry i regulaminów. Rześkie, mroźne powietrze, nie zniechęciły młodzieży do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach

• 69 rocznica śmierci majora Józefa Sierocinskiego

• Pamiętamy!

Uczniowie klas mundurowych pamiętają o 69 rocznicy śmierci swojego patrona majora Józefa Sierocińskiego. Na cmentarzu, na którym pochowany jest bohater zasłużony dla niepodległości Polski, zapalone zostały niebieskie znicze.

• Wracamy do szkoły!

• 2024 rok

Postanowienia na rok pełen sukcesów!!!
            Za każde WIELKIE i to maleńskie trzymamy kciuki i życzymy WYTRWAŁOŚCI!!!

• Szczęśliwego Nowego Roku!

• 2024

Kochani uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi ZSZiO oraz wszyscy przyjaciele naszej szkoły żyjcie szczęśliwie w Nowym Roku 2024!

• Boże Narodzenie

• 2023

W tym magicznym czasie życzę Ci, aby serce Twoje było pełne ciepła, a dusza napełniona spokojem. Niech każda gwiazda na niebie przypomina Ci o miłości, która łączy nas wszystkich, nawet gdy jesteśmy oddzieleni od tych, których kochamy.

W tych świątecznych dniach niechaj miłość i życzliwość otaczają Cię ze wszystkich stron, jak ciepłe, otulające światło świec na choince. Niech każdy uścisk i uśmiech sprawi, że poczujesz się naprawdę kochany/a.

Niech magia Bożego Narodzenia dotknie Twoje serce, a spokojna melodia kolęd przyniesie ulgę Twoim myślom. Życzę Ci również, abyś znalazł/a w sobie siłę i nadzieję na nowy rok, niech przyniesie on wiele radości, spełnienia marzeń i nowych, pięknych możliwości.

W tym wyjątkowym czasie niechaj wspomnienia z przeszłości, teraźniejszość i nadzieje na przyszłość splatają się w magiczną opowieść, która dodaje sensu naszemu życiu. Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Ci nie tylko radość, ale i wzruszenie głęboko ukryte w sercu.

życzy:

• Konkurs Bożonarodzeniowy

• Język niemiecki

W dniu 19 grudnia odbył się Konkurs Bożonarodzeniowy z języka niemieckiego dla klas pierwszych.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział.

I. miejsce kl.1 B Nikola Rakoczy

II. miejsce k.1 A Bruno Zając

III. miejsce kl.1 A Oliwia Pietrzak.

Gratuluję laureatom i życzę dalszych sukcesów.

Organizator: Grażyna Staniszewska

• Uczniowie ZSZiO we Wrocławiu

• ​​​​Muzeum Narodowe i Jarmark Bożonarodzeniowy

Było suuuper!!!

• Konkurs wigilijny Cud Bożego Narodzenia - historia i zwyczaje świąteczne

• ​​​​​​​Boże Narodzenie

Dnia 15 grudnia w bibliotece szkolnej odbył się konkurs wigilijny Cud Bożego Narodzenia - historia i zwyczaje świąteczne.  Wymagana była znajomość historii świąt Bożego Narodzenia oraz związanych z nimi  tradycji, zwyczajów i obrzędów.Konkurs przeprowadzony został w formie pisemnej. Składał się z 30 pytań. Zwyciężył uczeń klasy 2B Wiktor Twardochleb.Uczestnicy otrzymali nagrody książkowe.

• Przypominamy - krew dla Kamila

• Pamietajcie dobro powraca!!!

Przypominamy - w poniedziałek 18.12.2023 pod nasza szkołą można będzie oddać krew w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha.

Warto pomagać- koniecznie podajcie informację dla kogo to robicie: Kamil Tylutki, Specjalistyczny Szpital im. dr A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

• Szkolny etap Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim

• "Ekstraklasa Wojskowa"

Szkolny etap Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim "Ekstraklasa Wojskowa". Trzech laureatów tego etapu stworzy trzyosobową drużynę reprezentującą naszą szkołę w eliminacjach wojewódzkich.

Życzymy powodzenia

• Ggala Contender Fight Night

• Mateusz Bocheński z klasy 4a technik logistyk

Mateusz Bocheński z klasy 4a technik logistyk z Oddziałami Przygotowania na gali Contender Fight Night miał bardzo ciężką i zaciętą walkę niestety przegrywa duszeniem w 3 rundzie. Obiecał pani dyrektor, że w przyszłości zostanie mistrzem świata!!! Trzymamy za słowo Mateusz!

• Zaproszenie przyjęte

• Finalistka programu Master Chef Polska

Zaproszenie przyjęte finalistka programu Master Chef Polska Małgorzata Szymonek oraz uczestniczka Master Chef Junior Nadia Paździur zagoszczą w ZSZiO

• Gala Contender Fight Night 9