• Strzelnica wirtualna w ZSZiO - Oczami Mediów

• Prezentacja strzelnicy

W auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze została zamontowana wirtualna strzelnica, której oficjalna prezentacja odbyła się  25 stycznia 2023 roku. Strzelnica posiada zaplecze socjalno-sanitarne i magazyn. Służy głównie do szkolenia klas mundurowych ZSZiO.

Wartość całkowita budowy wyniosła 181.844,58 zł.
            Strzelnica została dofinansowana dotacją z Ministerstwa Obrony Narodowej w wysokości 145.475,66 zł.
            Wkład własny Starostwa w Kamiennej Górze wyniósł 36.368,92 zł.

• Dzisiaj królują PIZZERINKI

• Wspieramy WOŚP

Smacznego!!!

Pokazaliście, że warto pomagać i inspirujecie nas do dalszej pracy na rzecz WOŚP.

Uczniowie klas gastronomicznych z nauczycielami:

- Sylwia Oleksy,

- Marta Łyczkowska,

- Marta Nackowska

• ZSZiO wspiera WOŚP

• Działamy!

Wielkie BRAWA!!!

Tegoroczne wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „PEŁNE BRZUSZKI I PUSZKI”.

Młodzież ZSZiO udowodniła, iż zawsze chętnie pomaga potrzebującym. Nasi uczniowie klas gastronomicznych z nauczycielami:

- Sylwia Oleksy,

- Marta Łyczkowska,

- Marta Nackowska

od samego rana z ogromnym zapałem zaangażowali się w przygotowywanie przepysznych rogalików, które zasilą 31 Finał WOŚP.

• Pierwszy start!

• Trzymamy kciuki!

Polska Młodzieżowa Reprezentacja na Zimowy Europejski Festiwal Młodzieży Europy

Friuli Venezia Giulia

Biathlon Czarny Bór

Wśród kadrowiczów Dawid Filip z klasy 3 e1

Powodzenia! mocno trzymamy kciuki

• Najlepsi w ZSZiO

• Nagroda za najlepszą frekwencję w I semestrze

Uczniowie klasy 1 A1 w nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepszą frekwencję za I semestr, udali się do Wrocławia, do centrum gry laser tag. Na zajęciach doskonalili strzelanie na platformie laserowej, taktykę indywidualną i grupową na polu walki. Natomiast w wolej chwili w strefie oczekiwań korzystali z consolii i gry w piłkarzyki.

• Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu - sprawdzamy się!

• Pokonujemy własne słabości

Uczniowie klas 1a1 i 2a1 uczestniczyli w zajęcia przeprowadzonych przez instruktorów Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Na terenie AWL w Ośrodku Sprawności Fizycznej sprawdzali swoje możliwości na torze przeszkód pokonując własne słabości i lęki

• Wirtualna strzelnica laserowa

• Wirtualna strzelnica laserowa "POJEDYNEK" - System Szkolno-Treningowy "Pojedynek"

Od stycznia 2023 roku w ZSZiO w Kamiennej Górze funkcjonuje strzelnica wirtualna. Nasza szkoła prowadzi działalność dydaktyczno-wychowawczą w dziedzinie obronności państwa.Kształcimy w zawodzie technik logistyk z Oddziałami Przygotowania Wojskowego - OPW. W ramach współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej zostały pozyskane środki na zakup strzelnicy wirtualnej.Wirtualna strzelnica z pewnością podniesie atrakcyjność naszej szkoły, wzbogaci jej ofertę edukacyjną, a jednocześnie zwiększy dostęp do szkoleń strzeleckich dla uczniów klas mundurowych, ale nie tylko - ze szkoleń mogą korzystać również organizacje pozarządowe.

Informacje szczegółówe dotyczące funkcjonowania strzelnicy w linku:

• Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

• Rok szkolny 2022/2023

Stypendystami Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2022/2023 zostali uczniowie #ZSZiO Robert Jadeszko z klasy 4s technik spedytor i Damian Wincza 3t1 technik informatyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

• Rocznica śmierci patrona klas mundurowych ZSZiO

• Pamięć o bohaterze naszej ojczyzny.

Klasy mundurowe jak co roku pamiętają o rocznicy śmierci patrona klas mundurowych ZSZiO Kamienna Góra majorze Józefie Sierocińskim Pełniąc wartę honorową i zapalając pamiątkowy znicz kultywują pamięć o bohaterze naszej ojczyzny.

• Jasełka 2022

• Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku dla uczniów i ich rodzin.

Jasełka były piękne. : )