• Przygotowanie Wojskowe

• Klasa 2a1 i 3a1

Dnia 29.09.2022r. klasy 2a1 i 3a1 - Technik Logistyk uczestniczą w zajęciach praktycznych Przygotowania Wojskowego realizując program MON dla klas wojskowych.

Zajęcia prowadzą instruktorzy z i na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Program zajęć obejmuje: ćwiczenia z musztry, elementy walki w bliskim kontakcie, trening pracy na radiostacjach i przewodowych środkach łączności, udzielanie taktycznej pomocy rannemu na polu walki, zapoznanie z zakresem sprawdzianu sprawności fizycznej obowiązującego w SZRP oraz posługiwanie się sprzętem i indywidualnymi środkami ochrony przed skażeniami.

• Wojskowi logistycy na szkoleniu

• Uczniowie realizują program szkolenia wojskowego MON.

Szkolenie praktyczne dla uczniów klas wojskowych - klasa 4a - CWKM na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszów.

• Nie bój się stanąć w obronie!!!

• STOP hjt! - PRZECIWSTAWIAM SIĘ!!!

Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw się!!! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci.

Pierwszy krok zrobiła klasa 1g1.

• SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

• Worki, rękawiczki i zapał do pracy! Idziemy sprzątać świat!

Tradycją już jest, że każdego roku uczniowie wraz z nauczycielami włączają się do ogólnoświatowej akcji Clean Up The World. Śmieci wszystkich kategorii, kolorów, kształtów i wzorów zostały wyzbierane i umiesczone w odpowiednich kolorch koszy. Dziękujemy serdecznie za udział w akcji, zapraszamy za rok i zachęcamy, aby dbać o czystość naszego otoczenia oraz środowiska naturalnego każdego dnia.

• Wszyscy gramy do jednej bramki!

• Zbieramy TALENCIAKI

Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać swoją szkołę!
            Przyłącz się do akcji. Informacja u nauczycieli wychowania fizycznego

• Kiermasz podręczników szkolnych

• Daj książce drugie życie!!!

Dnia 7 września 2022 r. przed szkołą odbył się kiermasz podręczników. Pamiętaj, sprzedaj podręcznik, nie zaśmiecaj środowiska.

• Warsztaty na kamiennogórskim rynku

• Nowinki technologiczne

Na kamiennogórskim rynku odbywały się warsztaty dla uczniów poświęcone nowinkom technologicznym oraz tajnikom programowania i robotyki w Mobilnym Centrum Edukacyjnym.

• Spotkanie w ramach „Kalendarza z mundurem”

• Kombatanci misji wojskowych

W ramach cyklicznych spotkań z żołnierzami 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa przeprowadzono pogadankę na temat historii jednostki, a w ramach realizacji tematów „Kalendarza z mundurem” spotkanie z kombatantami misji wojskowych.

• Narodowe czytanie 2022

• Tegoroczną lekturą są "Ballady i romanse" autorstwa Adama Mickiewicza.

Mamy nadzieję, że młodzi ludzie zobaczą w klasycznej literaturze nie tylko przymusową lekturę szkolną, ale również ponadczasową prawdę o wartościach będących drogowskazem w życiu każdego człowieka.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1.09.2022

W tym roku szkolnym naukę w klasach pierwszych szkoły branżowej i technikum rozpoczyna 317 uczniów w 10-ciu klasach pierwszych.
            Ogółem w 33 oddziałach szkoły naukę rozpocznie 832 uczniów !!!