• Zapraszamy do ZSZiO

• Oferta 2022/2023

Już za chwil parę absolwenci szkół podstawowych staną przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Świadomy wybór szkoły jest kluczowy, warunkuje nie tylko dalszą ścieżkę kształcenia, ale i przyszłą drogę zawodową ucznia. Uczniowie klas ósmych coraz częściej decydują się na wybór techników i szkół branżowych, stąd tak ważna jest znajomość pełnej oferty #ZSZiO

Czekamy na Ciebie!

• Pomagamy!

• Fundacją DKMS

Trwa rejestracja dawców komórek macierzystych przy współpracy z fundacją DKMS.

Każdy z potencjalnych dawców to prawdziwy bohater!

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• Pierwsze miejsce i awans uzyskał Piotr, Szymon zdobył miejsce drugie.

Piotr Mokrzycki i Szymon Sopata wzięli udział w Ogólnopolskim Turniej Wiedzy Pożarniczej, które miały na celu wyłonienie reprezentantów powiatu ze szkół ponadpodstawowych do zmagań wojewódzkich, następnie ogólnopolskich.

Pierwsze miejsce i awans uzyskał Piotr, Szymon zdobył miejsce drugie.

Opiekunem chłopców jest pan Piotr Rybak.

Gratulacje i powodzenia!

• Ćwiczymy przed egzaminem

• Zajęcia praktyczne w 10BKPanc w Świętoszowie dla klasy 3a CWKM (V edycja)

Dzisiejszego dnia nasi uczniowie doskonalili umiejętności z takich tematów jak:

- taktyka: szyki marszowe, zerwanie kontaktu

- Musztra

- obrona przed środkami masowego rażenia

- Ćwiczenia fizyczne - przygotowanie do egzaminu

• Potrawy i stoły Wielkanocne w ZSZiO to już nasza tradycja

• Konkurs na najładniejszy stół wielkanocny

Celem wydarzenia jest kultywowanie wielkanocnych tradycji świątecznych oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej uczniów. Młodzież bardzo poważnie potraktowała konkurs i dołożyła wielu starań, aby ich stół prezentował się jak najlepiej.

• Życzenia wielkanocne

• Niech te święta wielkanocne będą pełne nadziei i wiary w lepsze jutro

Spokoju w sercu i pokoju na świecie.

Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko, co dobre.

Przegoni troski i smutki.

Obudzi nadzieję na lepsze jutro.

• Zajęcia w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu

• Logistycy w AWL

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią uczniowie klas mundurowych ZSZiO - Technik Logistyk OPW (klasa 1a1, 2a1) uczestniczyli w zajęciach w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie pod opieką studentów II i III roku doskonalili umiejętności z musztry wojskowej.

W trakcie zajęć zrealizowano: oddawanie honoru, wstępowanie i występowanie z szyku, krok defiladowy, szyk marszowy.

• Zapraszamy do ZSZiO

• Nasza oferta 2022/2023

Czekamy na Ciebie!

• Policja dziękuje uczniom ZSZiO

• Okiem mediów

Dnia 11.04.2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się uroczysty apel, podczas którego zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze nadkom. Mariusz Rusiecki osobiście podziękował grupie filmowej oraz uczniom klas mundurowych za udział w konkursie „Nagraj tik-toka„ organizowanego w ramach projektu „Pogranicze dla Seniorów”.

Motywem przewodnim konkursu było hasło nawołujące seniorów do przestrzegania zasad w zakresie oszustw popełnianych na rzecz osób starszych i samotnych.

• "Zagrożenie bioterroryzmem w wojskowości - broń biologiczna"

• Uczniowie na wykładzie

Dnia 11.04.2022r. uczniowie klas mundurowych ZSZiO wysłuchali wykładu pani Zuzanny Dąbrowskiej, studentki Uniwersytetu Medycznego, kierunku lekarskiego na temat "Zagrożenie bioterroryzmem w wojskowości - broń biologiczna".

• Pomagamy uchodźcom z Ukrainy

Wszystkie pieniądze zebrane z dzisiejszego i jutrzejszego kiermaszu ciast i napojów zostaną przeznaczone na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Gratulujemy organizatorom akcji!

• Konkurs „Top-Mechanik”

• Konkurs „Top-Mechanik” organizowany przez Fundację „Ale Skrzydła Rozwoju”.

Przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie Wojciech Górka i Rafał Krężel kształcący się w zawodzie ślusarz. Życzymy powodzenia

• Wystartowaliśmy

• Pierogi ukraińskie

Klasa 1e1 technik organizacji usług gastronomicznych na zajęciach praktycznych w szkolnych warsztatach.