• Zbieramy puszki!

• Przypominamy nakrętek już nie zbieramy.

Nasze serduszko przystosowane do zbierania aluminiowych puszek Dzięki tej inicjatywie możemy dalej pomagać potrzebującym dzieciom. Serce wykonała i przystosowała Dofama Thies

• Nie dla używek!!!

• Piotr Plichta - Poison - raper

W naszej szkole odbył się koncert profilaktyczny sfinansowany przez Radę Rodziców ZSZiO.

Było super!!!

• Spektakl „Dziady” cz. III

• Centrum Kultury

Spektakl „Dziady” cz. III na podstawie dramatu Adama Mickiewicza w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu obejrzały klasy 3,4 oraz 5 technikum ZSZiO.

Wyjście zorganizowane przez mgr Martę Całko.

• Praktyczne zajęcia na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

• Szkolimy się!

21 marca nie dla wszystkich jest dniem "wagarowicza" Klasa 2a technik logistyk Oddział Przygowania Wojskowego brała udział w praktycznych zajęciach na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świetoszowie. Pod okiem instruktorów ćwiczyli takie zagadnienia jak: elementy walki w bliskim kontakcie, orientowanie się w terenie bez mapy, działanie podczas marszu, szyki marszowe i patrolowe. Ćwiczenia do Spartakiady sportowo obronnej obejmowały: rzut granatem, ćwiczenia z użyciem trenażera " Śnieżnik" i transport rannego. Profesjonalizm instruktorów pozwala na zdobywanie nowych umiejętności szybko i skutecznie. Dziękujemy #WCRKlodzko #wojsko #techniklogistyk

• Matematyczny „Kangur” w ZSZiO

• Etap szkolny!

Uczniowie ZSZIO wzięli udział w szkolnym etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!!!

• Dzień HANDLOWCA w ZSZiO

• Połaczyła pasja!!!

Z okazji dnia handlowca uczniowie ZSZiO - kierunek sprzedawca uczestniczyli w warsztatach poprowadzonych przez dr Magdalenę Rękas, prof. UEW (Jak sztuczna inteligencja zmienia rynek pracy w XXI w.) oraz przez dra hab. Piotra Gryszela, prof. UEW (Zarządzanie ceną czyli magia promocji). Spotkanie obyło się na Uniwersytecie Ekonomicznym filia w Jeleniej Górze. Po wykładach kino!!!

• Turnieju Wiedzy Pożarniczej

• Gratulacje W eliminacjach powiatowych!

Informujemy, że zajęliśmy drugie i trzecie miejsce. Drugie miejsce zajął Piotr Mokrzycki, trzecie miejsce zajął Michał Tobiasz.

Gratulacje!!!

• Ochrona przeciwpożarowa - konkursy

• GRATULACJE!

W konkursie plastycznym o tematyce ochrony przeciwpożarowej w klasyfikacji powiatowej
            1 miejsce zajęła Eliza Dudzik,
            2 miejsce Julia Bodziony,
            3 Nikola Rakoczy.

• Dzień kobiet

• 8 marca - przez cały rok, każdego dnia!

Z okazji Dnia Kobiet
            Wszystkiego co najlepsze,
            spełnienia marzeń
            zadowolenia z siebie,
            dużo szczęścia i uśmiechu
            oraz wiele radości życiowej!

• Turniej wiedzy o Wojsku Polskim

• Walczymy!!!

Oddziale Zamiejscowym CWCR we Wrcławiu odbył się wojewódzki turniej wiedzy o Wojsku Polskim "Ekstraklasa wojskowa". Drużyna ZSZiO zajęła wysokie czwarte miejsce na 13 drużyn. Uczestnikom gratulujemy. Nasi reprezentanci to: Dawid Klag 4a, Mikołaj Mikołajski 2a, Patryk Wodziak 1a, opiekun mjr rez. mgr Grzegorz Derlacz. #WCRKlodzko #technikum #logistyk

• Konkurs wiedzy o patronie klas mundurowych Józefie Sierocińskim.

• Patron Klas Mundurowych

W konkursie Bohaterowie Niepodległej wystartowało 48 uczniów z tzw. klas mundurowych ZSZiO. Każdą klasę reprezentowało 12 uczniów (6 dziewczyny, 6 chłopców). Ich zadaniem było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na 27 otwartych pytań dotyczących Józefa Sierocińskiego.

• UWAGA!!! Egzaminy do klasy wojskowej!!!

• Kandydaci do klasy 1 technik logistyk oddział przygotowania wojskowego!

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze informuje kandydatów do klasy 1 technik logistyk oddział przygotowania wojskowego, że termin przeprowadzenia testu sprawności fizycznej został wyznaczony na 11 czerwca 2024r (wtorek), godz. 9.00.

Test będzie się odbywać w hali sportowej oraz na stadionie.

Kandydaci mają obowiązek posiadać odpowiedni strój sportowy oraz zmienne obuwie sportowe.

Szczegółowe informacje w zakładce Rekrutacja.

• Dziękujemy firmie DOFAMA THIES sp. z o.o.

• Skrzynie

Dziękujemy Panu Ireneuszowi Kruczkowi Prezesowi firmy DOFAMA THIES sp. z o.o. za wykonanie i dostarczenie skrzyni typu wojskowego. Będzie ONA wykorzystywana przez uczniów klas mundurowych w celach edukacyjnych, jak również podczas przygotowań do Ogólnopolskich Zawodów dla klas wojskowych.

• Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

• Ogólnopolska Edycja Biegu "Tropem Wilczym"

Pakiety otrzymaliśmy, rozpoczynamy czas mocnych przygotowań do Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Tradycją naszej szkoły jest udział w Ogólnopolskiej Edycji Biegu "Tropem Wilczym". W tym roku odbędzie się on 01.03.2024 o godzinie 10:00 Nad Zalewem. Ale to nie będzie koniec zmagań uczniów klas wojskowych. Arena rozgrywek przeniesie się na teren szkoły, gdzie uczniowie ci w pozostałych konkurencjach sportowo-wojskowych będą walczyli o Puchar i zaszczytny tytuł "NAJLEPSZEJ".

Czy 4A utrzyma prowadzenie z ubiegłego roku - czas pokaże. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.